اخذ بیمه درمانی یکساله در ترکیه

اخذ بیمه درمانی یکساله در ترکیه

اخذ بیمه درمانی یکساله در ترکیه -دریافت بیمه درمانی یکی از مراحل اولیه اقامت در ترکیه می باشد . در کشور ترکیه بیمه بودن افراد 5 تا 65 سال اجباری می باشد و فرقی نمی کند که شهروند یا اتباع خارجی باشید. هنگام دریافت اقامت شما باید بیمه داشته باشید و اولین قدم برای دریافت اقامت بیمه می باشد.

نرخ بیمه در ترکیه به قد , وزن و سن تعیین می شود و پرداخت های آن به صورت سالانه می باشد و مثل ایران لازم به پرداخت به صورت ماهانه نمی باشد. با توجه به بالا بودن نرخ بیمه در ایران می توان گفت بیمه در کشور ترکیه دارای نرخ پایینی می باشد.

شما اخذ بیمه درمانی یکساله در ترکیه

با توجه به اجباری بودن بیمه در ترکیه , بیمه دارای شرکت های مختلفی می باشد که هر شرکت یا برند امکانات مختلفی را ارائه می دهند و دارای قیمت های مختلفی می باشند.

شما می توانید هر نوع بیمه که مد نظر دارید را از طریق مارمارا استار دریافت کنید. ما می توانیم تمامی برند های بیمه را برای هر شخص دریافت کنیم و در سریع ترین زمان تحویل دهیم.

با کامل کردن فرم زیر می توانید اطلاعات خود را برای دریافت بیمه از طریق مارمارا استار ارسال کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان مراحل دریافت بیمه را برای شما انجام دهند.

  مارمارا استار

  من مارمارا استار هستم , مشاور شما در تمامی امور وب سایت , هر سوالی که داشتید از راه های ارتباطی با من در ارتباط باشید.

  پست قبلی

  ثبت نام در همایش ها و کنفرانس های ترکیه

  پست بعدی

  فروش اقساطی واحد های 68 متری در باغچه شهیر

  یک کامنت

  • لطفا قیمت هم اعلام کنید ……..

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  انتخاب زبان - Language