• 00905456540381
  • Turkey,Istanbul

بهترین سرمایه گذاری ها در ترکیه

بهترین سرمایه گذاری ها در ترکیه

بهترین سرمایه گذاری ها در ترکیه – در این پست می خواهیم سرمایه گذاری های موفق در ترکیه را مرور کنیم و بدانیم بهترین نوع سرمایه گذاری به چه صورت می باشد و چگونه افراد موفق در ترکیه به زندگی خود ادامه می دهند.

اگر بخواهیم به صورت کلی سرمایه گذاری ها در ترکیه را از هم جدا کنیم می توان گفت سرمایه گذاری به دو صورت سرمایه گذاری با خرید ملک و سرمایه گذاری از طریق ایجاد شغل و کار می باشد.

بهترین سرمایه گذاری ها در ترکیه

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک :

در این نوع سرمایه گذاری می توان گفت شما یک سرمایه گذاری بدون ریسک را برای خود انتخاب خواهید کرد و با خرید خانه , زمین و مغازه به صورت سالانه به سرمایه خود به صورت نرمال افزایش خواهید داد. شما می توانید با خرید ملک اقامت خود را دریافت کنید و پس از چند سال زندگی مداوم در ترکیه می توانید شهروندی ترکیه را دریافت کنید.

سرمایه گذاری از طریق کار و ایجاد شغل :

در ترکیه برای انجام هرکاری شما نیاز به ثبت شرکت خواهید داشت و پس از ثبت شرکت می بایست برای اجازه کار اقدام نماید و هزینه هایی نسبت به شغل خود به صورت ماهانه و سالانه به دولت ترکیه پرداخت نمایید به همین دلیل سرمایه گذاری از طریق کار پر ریسک ترین نوع سرمایه گذاری می باشد ولی اگر از کار و ایده مورد نظر خود مطمعن هستید بهترین و پردرامد ترین نوع سرمایه گذاری در ترکیه سرمایه گذاری از طریق کار می باشد.

انجمن مارمارا استار

بازارچه مارمارا استار

اینستاگرام مارمارا استار

کانال تلگرام مارمارا استار

مارمارا استار

مارمارا استار

من مارمارا استار هستم , مشاور شما در تمامی امور وب سایت , هر سوالی که داشتید از راه های ارتباطی با من در ارتباط باشید.

پست قبلی

مهم ترین مسائل درباره مهاجرت به ترکیه

پست بعدی

انواع کارهای رایج در کشور ترکیه

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *