خرید و خورد و خوراک در استانبول

خرید و خورد و خوراک در استانبول

خرید و خورد و خوراک در استانبول – همیشه این سوال برای ما به وجود می آید که از کجا خرید خود را انجام بدم تا بهترین قیمت را پیدا کنم , با ما همراه باشید و با به صرفه ترین خرید ها آشنا شوید.

خرید و خورد و خوراک در استانبول

استانبول دارای چندین فروشگاه زنجیره ای می باشد که شما می توانید برای خرید انتخاب های زیادی داشته باشید و خرید خود را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت انجام دهید. اگر به دنبال خرید از ارزان ترین فروشگاه های استانبول هستید بهترین گزینه برای شما فروشگاه های شوک مارکت می باشد , شوک در تمامی محله ها دارای چندین و چند شعبه می باشد و محصولاتی که ارائه می کند بهترین قیمت را دارا می باشد ولی اگر عاشق تنوع در خرید هستید بهترین انتخاب برای شما فروشگاه هایی مانند میگروس و کارفور می باشد , به ترتیب فرشگاه میگروس دارای قیمت ها و تخفیف های فوق العاده ای می باشد و کارفور نسبتا گران تر ولی تفاوت قیمت ها بین 50 کروش یا یک لیر می باشد.

میانگین قیمت هر خرید در فروشگاه های مختلف طبق آمار رسمی گروه پشتیبانی میگروس بین 30 تا 80 لیر می باشد و تخمین قیمت یک خرید کامل برای یک ماه استفاده برای یک خانواده 3 نفره 600 لیر اعلام شده است که با توجه به توضیحات بالا برای خرید از شوک مارکت می توان گفت بین 10 تا 50 لیر می توانید صرفه جویی داشته باشید و هزینه های خود را پایین تر بیاورید.

همیشه نمی توان گفت هزینه دقیق برای خرید در ماه چقدر می باشد زیرا این آمار به خیلی ویژگی ها در خرید نسبت به مصرف خانواده ها بستگی دارد ولی آمار کلی برای یک خرید نرمال می باشد و بر اساس قیمت محصولات و میزان استفاده نرمال در یک ماه اطلاع رسانی می شود.

مارمارا استار

مارمارا استار

من مارمارا استار هستم , مشاور شما در تمامی امور وب سایت , هر سوالی که داشتید از راه های ارتباطی با من در ارتباط باشید.

پست قبلی

قیمت خرید خانه در غرب استانبول چگونه است

پست بعدی

انواع سلام کردن در زبان ترکی استانبولی

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب زبان - Language