مرکز خرید آکاسیا در آجی بادم

مرکز خرید آکاسیا در آجی بادم – آکاسیا یا آک آسیا جدیدترین و مدرن ترین مرکز خرید قسمت آسیایی استانبول می باشد , این مرکز خرید دارای چندصد فروشگاه از برندهای متنوع و کافه ها و رستوران ها می باشد و دارای چندین و چند مرکز تفریحی است.

مارمارا استار با ارائه مشخصات کامل مراکز خرید استانبول این امکان را به کاربران خود می دهد تا بهترین مراکز خرید را برای خرید های خود انتخاب کنند و از خرید خود در استانبول لذت بیشتری ببرند , شما می توانید از صفحه مراکز خرید به تمامی مرکز خریدهای استانبول دسترسی داشته باشید.

مرکز خرید آکاسیا در آجی بادم مرکز خرید آکاسیا در آجی بادم مرکز خرید آکاسیا در آجی بادم مرکز خرید آکاسیا در آجی بادم مرکز خرید آکاسیا در آجی بادم

استفاده از مراکز خرید دارای مزایای بسیاری برای خرید های شما می باشد , به عنوان مثال شما تمامی برندها را کنار هم خواهید داشت و می توانید از نظر قیمت و کیفیت بهترین تصمیم را برای خرید های خود بگیرید.

ساعات سرویس دهی : 10 صبح تا 10 شب

آدرس سایت : کلیک کنید

آدرس : Ankara Asfaltı 4. km Çeçen sok | Acıbadem Üsküdar, İstanbul, Türkiye

لوکیشن :

راهنمای استفاده از نقشه در گوشی موبایل : روی Vew Langer Map کلیک کنید و بعد قسمت Directions را انتخاب کنید تا به وسیله نقشه به آدرس مورد نظر هدایت شوید. (نمایش خط های مترو , اتوبوس , متروبوس , ترانوای , پیاده روی , مسیر خودرو در Directions گوگل )

انجمن مارمارا استار

بازارچه مارمارا استار

اینستاگرام مارمارا استار

کانال تلگرام مارمارا استار

مارمارا استار

مارمارا استار

من مارمارا استار هستم , مشاور شما در تمامی امور وب سایت , هر سوالی که داشتید از راه های ارتباطی با من در ارتباط باشید.

پست قبلی

مرکز خرید کاپیتول در اسکودار

پست بعدی

مراکز خرید بازار بزرگ در کادی کوی

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب زبان - Language