مرکز خرید جواهر در شیشلی

مرکز خرید جواهر در شیشلی – جواهر یا به ترکی استانبولی جواهیر یکی از نام آشنا ترین مراکز خرید برای همه می باشد حتی در ایران وقتی اسم یک خرید لاکچری از ترکیه می آید تنها نام جواهر به زبان خواهد آمد. یکی از دلایل معروف بود یا محبوبیت این مرکز خرید , خرید کردن بیشتر سلبریتی های فیلم ها و سریال های ترکی از این مرکز خرید می باشد و شاید شما هم که برای خرید به این مرکز خرید سر بزنید با آنها روبرو شوید.

دیگر دلایل محبوبیت جواهر را می توان تعداد زیاد فیلم و سریالی که در این مرکز خرید بازی شده است نام برد یا تاتلیس کباب که خیلی از مواقع خاننده محبوب ترک ها ابراهیم تاتلیس در آنجا حضور دارد ولی از نظر کیفیت مرکز خرید بخواهیم مقایسه کنیم جواهر همیشه از نظر تنوع برندهای اروپایی و آمریکایی حرف اول را میزند. در کنار این برندهای معتبر و معروف بهترین برندهای ترکیه مانند کالینز و ماوی در جواهر بزرگترین نمایندگی های خود را دارند.

مرکز خرید جواهر از نظر برند و کیفیت بین مراکز خرید استامبول همیشه حرف اول را میزند و اگر به استانبول سفر می کنید حتما یک روز را به این مرکز خرید اتخصاص دهید.

مرکز خرید جواهر در شیشلی مرکز خرید جواهر در شیشلی مرکز خرید جواهر در شیشلی مرکز خرید جواهر در شیشلی مرکز خرید جواهر در شیشلی

ساعات سرویس دهی : 10 صبح تا 10 شب

آدرس سایت : کلیک کنید

آدرس : Buyukdere Cad. No:22 Sisli Merkez, Sisli, Istanbul, Turkey

لوکیشن :

راهنمای استفاده از نقشه در گوشی موبایل : روی Vew Langer Map کلیک کنید و بعد قسمت Directions را انتخاب کنید تا به وسیله نقشه به آدرس مورد نظر هدایت شوید.

انجمن مارمارا استار

بازارچه مارمارا استار

اینستاگرام مارمارا استار

کانال تلگرام مارمارا استار

مارمارا استار

مارمارا استار

من مارمارا استار هستم , مشاور شما در تمامی امور وب سایت , هر سوالی که داشتید از راه های ارتباطی با من در ارتباط باشید.

پست قبلی

مرکز خرید کانیون در لونت

پست بعدی

خرید از سایت آدیداس

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب زبان - Language