نکات مهم برای خرید ملک در ترکیه

نکات مهم برای خرید ملک در ترکیه

نکات مهم برای خرید ملک در ترکیه – همیشه اعتماد یکی از سخترین کارها برای پیش برد کارهای هر فرد می باشد, این مشکل در خرید ملک در کشورهای همسایه نیز همیشه بوده است و همیشه افراد سودجو میان کارهای معتبر برای کلاهبرداری وجود دارد, خرید ملک در ترکیه نیز این مشکلات را برای هر کس دارد , لطفا اگر برای خرید ملک در ترکیه می خواهید اقدام نمایید به نکات زیر توجه داشته باشید.

نکات مهم برای خرید ملک در ترکیه

1. برای یک خرید امن، شناخت و اعتماد به شرکت مورد نظر، از همه مراحل دیگر مهم‌تر و البته دشوارتر است.

2. این روزها تعداد بسیار کمی از شرکت‌ها هستند که به عنوان یک شرکت ثبت شده و مطمئن فعالیت دارند.

3. انتهای بیش تر تبلیغات مربوط به خرید ملک در ترکیه به یک شماره تلگرام یا واتسپ یا یک خط تلفن ترک می‌رسد.

4. فراموش نکنید که در ترکیه ثبت شرکت و اجاره محلی برای آن، به قدری فراگیر شده است، که حتی بسیاری از “پناهنده ها” نیز با داشتن ارتباط با اتباع ترک، شرکت ثبت کرده و به این کار مشغول‌اند. بنابراین، به افرادی که با عناوینی چون “شرکت ثبت شده در ترکیه ” ، “هولدینگ در ترکیه”، “موسسه مهاجرتی در ترکیه” و … قصد جذب مشتری دارند اعتماد نکنید.

5. معمولا شگرد این افراد این است که شما را در عمل انجام شده قرار دهند. آن‌ها از شما می‌خواهند که مستقیم به ترکیه بروید تا در آنجا شما را مجاب به خرید ملک کنند.

6. شما باید پیش از هرچیز، ابتدا یک قرار ملاقات در ایران بگذارید و مطمئن شوید که شرکت در ایران ثبت‌شده و فعالیت دارد.

7. فرقی ندارد که در کدام شهر ایران سکونت دارید، توصیه ما به شما این است که با شرکت‌های معتبر در “تهران” همکاری کنید. چرا که قطعا اعتبار و تجربه آن‌ها بیش‌تر از شرکت‌های کوچک شهرستانی است.

8. چندین بار به دفتر شرکت مراجعه کرده و مشاوره بگیرید. فراموش نکنید که شما قصد دارید میلیون‌ها پول به این شرکت بدهید. بنابراین، داشتن چندین جلسه مشاوره حضوری برای شناخت کامل و جلب اعتماد حق شما است.

9. در این جلسات، از سوابق شرکت بپرسید و نمونه سندها و کارت های اقامتی که برای مشتریان قبلی گرفته‌اند را به دقت بررسی کنید.

10. اگر پس از تمام بررسی‌ها در ایران، تصمیم تان را گرفتید، حال باید به ترکیه بروید. همراهی شما در بازدید از پروژه‌، عقد قرارداد رسمی و اخذ سند در حضور مترجم قسم خورده و گرفتن اقامت شما و خانواده تان از جمله تعهدات یک شرکت معتبر است.

نکته بسیار مهم

به یاد داشته باشید، هیچ شرکت و موسسه ای به رایگان به شما خدمات نمی‌دهد. بنابراین، پیشنهادهایی مثل پرداخت هزینه سفر از سوی شرکت، برگزاری تورهای بازدید و موارد این چنینی، صرفا ظاهر کار است و هزینه تک تک آن ها، گاه حتی تا دوبرابر، تحت عناوین گوناگون از شما گرفته‌ خواهد شد. یک شرکت‌ معتبر به جای ارائه این‌ گونه خدمات به ظاهر رایگان، به شما اطلاعات دقیق و شفاف می‌دهد و تصمیم‌گیری را به عهده خودتان می‌گذارد.

مارمارا استار

مارمارا استار

من مارمارا استار هستم , مشاور شما در تمامی امور وب سایت , هر سوالی که داشتید از راه های ارتباطی با من در ارتباط باشید.

پست قبلی

قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

پست بعدی

قوانین حمل حیوانات با هواپیما

نظر خود را به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب زبان - Language