درباره ما

مارمارا استار یک سایت خدماتی و اطلاع رسانی می باشد که در کشور ترکیه تمامی خدمات امور زندگی را برای هموطنان عزیز فراهم خواهد کرد و هم چنین خدمات بی نظیری برای هموطنان داخل کشور فراهم کرده است.

شرح برخی از خدمات مارمارا استار :

خدمات در ترکیه : همراهی در امور اقامتی , اجاره و خرید ملک , انجام کلیه تورهای گردشگری , کنسرت ها , امور مالی و بانکی , خرید لوازم و اشیاء منزل و …

اگر قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارید می توان گفت مارمارا استار بهترین انتخاب برای انجام کلیه امور شما خواهد بود و با خیالی آسوده می توانید بهترین مهاجرت را انجام دهید. تمامی امور به صورت کاملا تخصصی برای شما انجام خواهد شد و کمترین هزینه از شما دریافت می شود.

یکی از مشکلات موجود برای ایرانیان در کشور ترکیه زبان ترکی استانبولی می باشد که مردم ترکیه مانند ایران فقط به زبان مادری صحبت می کنند و درصد پایینی از آنها زبان انگلیسی را متوجه می شوند برای همین داشتن همراهی که زبان ترکی بلد باشد و برای امور زندگی در روزهای اولیه ورود به ترکیه در کنار شما باشد یکی از بهترین مزایا برای شما می باشد که مارمارا استار این خدمات را برای شما ارائه خواهد داد.

خدمات برای ایرانیان : با توجه به تحریم هایی که شامل ایران می باشد می توان گفت تمام خرید ها و خدمات فقط در محدوده ایران برای شما امکان پذیر می باشد و شما اگر یک کالا و یا یک خدمات از سایت های خارجی نیاز داشته باشید نمی توانید مانند افراد دیگر در کشورهای دیگر راحت انجام دهید. با توجه به نیازهای جامعه مارمارا استار سعی بر این دارد تا این نوع خدمات را برای شما انجام دهد و محصولات و خدمات دلخواه شما را با بهترین شکل برای شما خریداری نماید.

خرید از تمامی سایت های ترکیه و کشور های دیگر خارجی با چند کلیک برای شما انجام خواهد شد و محصولات فیزیکی در سریع ترین زمان به دست شما خواهد رسید و محصولات مجازی در کمتر از یک ساعت تحویل شما خواهد شد.

با توجه به گستردگی این نوع خدمات به صورت غیر رسمی و سودجویی افراد غیر متخصص مارمارا استار با ورود به این حیطه کاری برای اولین بار به صورت رسمی و به صورت وب سایت با دارا بودن دو دفتر در تهران و استانبول که می توان گفت امن ترین بستر برای خریدها , امور مالی و اخذ اقامتی و امور زندگی شما خواهد بود.

خدمات غیر تجاری در ترکیه :

باشگاه ایرانیان ترکیه (مارمارا استار) یک بستر کاملا رایگان برای یادگیری و آشنایی با موضوع های مختلف در کشور ترکیه می باشد. شما می توانید مطالب جدید و ارزشمندی را به صورت رایگان از قسمت باشگاه ایرانیان ترکیه دریافت کنید تا زندگی و سفری دلنشین تری را تجربه کنید.

موضوعات مختلف از غذاها و مسیرهای مورد نیاز که باید با آنها آشنایی داشته باشید تا مکان های تاریخی و دیدنی کشور ترکیه به شما معرفی خواهد شد.

مارمارا استار و همکاری با شرکت ها و اشخاص متخصص :

مارمارا استار با چندین شرکت در ایران و ترکیه همکاری دارد تا تمامی امور کاربران به صورت تخصصی و به بهترین نحو انجام شود. از تمامی اشخاص و شرکت های متخصص در ایران و ترکیه دعوت به همکاری خواهد شد تا بستر بزرگتری برای خدمات رسانی بهتر به هموطنان عزیز ایجاد شود.

همکاران ما

مارمارا استار

وب سایت مارمارا استار

ایران اهورا

گروه ایران اهورا

انتخاب زبان - Language