خرید کالا از سایت های جهانی

خرید کالا از سایت های جهانی

خرید از تمامی سایت های جهانی در مارمارا استار , اگر به دنبال خرید از سایت های خارجی می باشید و علاقه به خرید محصولات اورجینال از خارح از ایران را دارید می توانید از طریق مارمارا استار تمامی محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایید و در سراسر ایران تحویل بگیرید. تمامی خریدها در سریع ترین زمان برای شما ارسال خواهد شد.

دلایل محبوبیت خرید از سایت های خارجی :

تنوع بی نهایت محصولات

اورجینال بودن محصولات

شفافیت در ارسال سفارشات

کیفیت بی نظیر محصولات

روش محاسبه سفارش

روش محاسبه سفارش قیمت کالا در سایت مبدا

روش محاسبه سفارش هزینه حمل و نقل از سایت مبدا تا دفتر مارمارا استار در ترکیه

روش محاسبه سفارش هزینه حمل و نقل از دفتر ترکیه به دفتر تهران

روش محاسبه سفارش هزینه حمل از دفتر تهران به آدرس خریدار

روش محاسبه سفارش هزینه کارمزد ثبت سفارش که نسبت به هزینه سفارش مشخص می شود.

روش محاسبه سفارش هزینه گمرک (در صورت تجاری حساب شدن کالا در گمرک استانبول و گمرک تهران هزینه به عهده خریدار می باشد ولی این هزینه پس از اعمال گمرکی دریافت خواهد شد و در فاکتور اولیه از خریدار دریافت نمی شود زیرا بیش از 90 درصد سفارشات شامل گمرکی نمی شوند)

پروسه ثبت سفارش

پروسه ثبت سفارش پس از مشاهده آموزش تصویری در هر صفحه می توانید شروع به ثبت سفارش کنید.

پروسه ثبت سفارش محصول مورد نظر خود را در سایت مبدا پیدا کنید و مانند آموزش فرم را تکمیل نمایید.

پروسه ثبت سفارش پس از ثبت سفارش کارشناسان مارمارا استار خرید شما را بررسی می کنند و در صورت امکان خرید مبلغ نهایی را به شما اطلاع می دهند.

پروسه ثبت سفارش لطفا شماره تماسی که وارد می کنید دارای تلگرام یا واتس اپ باشد زیرا امکان تماس کارشناس خرید از ترکیه برای هماهنگی های قبل از خرید با شما زیاد می باشد.

پروسه ثبت سفارش پس از واریز وجه پروسه خرید محصول یا محصولات شما و ارسال آن آغاز خواهد شد و می توانید از راه های ارتباطی پیگیری های لازم را انجام دهید.

قوانین ثبت سفارش

قوانین ثبت سفارش تمامی سفارشات پس از واریز وجه و با قیمت روز ارز انجام می شوند.

قوانین ثبت سفارش برای لغو سفارش فقط تا زمان ثبت در سایت مبدا زمان خواهید داشت و در صورت ثبت توسط کارشناسان مارمارا استار امکان لغو آن وجود نخواهد داشت.

قوانین ثبت سفارش لطفا در انتخاب سایز , رنگ و دیگر ویژگی های کالا دقت داشته باشید زیرا به دلیل پروسه های طولانی تا دریافت کالا توسط شما امکان تعویض آن وجود نخواهد داشت.

قوانین ثبت سفارش در صورت تجاری حساب شدن کالا در گمرک استانبول و گمرک تهران هزینه به عهده خریدار می باشد ولی این هزینه پس از اعمال گمرکی دریافت خواهد شد و در فاکتور اولیه از خریدار دریافت نمی شود زیرا بیش از 90 درصد سفارشات شامل گمرکی نمی شوند.

انتخاب زبان - Language