همکاری با سایت های فروشگاهی

همکاری با سایت های فروشگاهی

 

نحوه و شرایط همکاری

شما می توانید با استفاده از خدمات مارمارا استار به دو صورت با ما همکاری داشته باشید :

خرید عمده محصولات : در این روش می توانید از تمامی محصولات ترکیه و جهان (تمامی سایت های ترکیه مانند ترندیول , هپسی بورادا و تمامی برندهای ترکیه – سایت های معتبر جهان مانند آمازون , علی بابا و علی اکسپرس) محصولات را به صورت عمده خریداری نمایید و در محل مورد نظر با سریع ترین زمان تحویل بگیرید و فروش محصولات اورجینال داشته باشید تا نظر مشتریان خود را جلب نمایید , یکی از ویژگی های مهم فروش محصولات اورجینال رضایت مشتری و خرید های متعدد توسط آنها می باشد که باعث محبوبیت سایت شما می شود.

فروش آنلاین کالا به صورت همکاری : یکی از بهترین راه ها و خدمات مارمارا استار فروش محصولات به صورت آنلاین می باشد که نمونه آن نیز در سایت مارمارا استار موجود است کی می توانید از صفحه های خرید از سایت های ترکیه و خرید کالای فیزیکی دلخواه مشاهده نمایید.

در این روش پس از عقد قرارداد رسمی بین فروشنده و مارمارا استار شما می توانید فروش محصولات سایت های ترک و خارجی را بر روی فروشگاه خود قرار دهید و یا مارمارا استار یک لندینگ پیج مانند صفحه های معرفی شده برای شما ایجاد کند و شروع به فروش کالا انجام دهید و پس از دریافت سفارش محصولات توسط ما خریداری و برای شما یا مشتریانتان ارسال شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.

مزایای فروش کالا از سایت های خارجی :

اورجینال بودن محصولات و رضایت مشتری

ایجاد کاری جدید در کنار کار فعلی و بالا بردن درامد

بالا بردن تنوع کالا از چند هزار به چند میلیون کالا و فروش بیشتر

شرایط همکاری با مارمارا استار :

عقد قرارداد رسمی فی ما بین

ارسال مدارک : کارت شناسایی معتبر و اسکن عکس

تکمیل فرم قرارداد و ارسال اسکن آن به همراه مدارک

شرح کامل انواع همکاری های مورد نظر

ارسال مطالب در صورت تمایل برای ایجاد صفحه اختصاصی برای کسب کار شما

همکاری با سایت های فروشگاهی

فرم ثبت نام

در صورت تمایل به همکاری با ما می توانید فرم زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما برای دریافت مدارک و تشکیل قرارداد همکاری با شما در تماس باشند.

    ارتباط از طریق شبکه های مجازی تلگرام مارمارا استار واتس اپ مارمارا استار

    شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی و راه های زیر با ما در ارتیاط باشید.

    شماره تماس شماره تماس : 00905456548103 صفحه تماس با ما صفحه تماس با ما : کلیک کنید قرارداد همکاری با مارمارا استار دانلود قرارداد همکاری : کلیک کنید

    انتخاب زبان - Language