ارائه خدمات مجازی جهانی

ارائه خدمات مجازی جهانی

خدمات تحت وب

خرید از سایت

شما می توانید از تمامی سایت های جهانی خرید خود را انجام دهید و از تمامی امکانات موجود برای کسب و کار خود استفاده نمایید , مارمارا استار این امکان را به شما می دهد تا محصولات مورد نظر خود را به صورت اورجینال و از سایت های اصلی خریداری نمایید.

خرید از سایت های اصلی دارای مزیت های فراوانی می باشد و همیشه محصولات اورجینال و اصلی دارای کیفیت های عالی و خدمات بی نظیری می باشند که در صورت استفاده از آنها رونقی 100 درصدی به کار خود می بخشید.

خرید لایسنس

لایسنس های اورجینال و غیر اشتراکی از سایت های اصلی را می توانید در مارمارا استار خریداری نمایید, تمامی لایسنس ها از سایت های مبدا به صورت قانونی برای خریداران خریداری خواهد شد.

تمامی لایسنس های موجود داخل سایت قرار خواهد گرفت و قابل خرید می باشند و در صورت نیاز به لایسنس های دیگر می توانید از طریق فرم تماس با ما درخواست خود را ارسال نمایید تا پس از برسی و تایید انجام خرید برای شما خریداری شود.

خرید سرور و هاست

خرید از تمامی هاستینگ های معروف و محبوب جهان را می توانید از طریق مارمارا استار انجام دهید و از بهترین پلن ها برای کسب و کار خود استفاده نمایید.

استفاده از هاستینگ های معتبر جهان به دلیل تحریم ها و عدم سرویس دهی به ایران همیشه برای ایرانی ها غیر ممکن بوده است و با نبود کارت های اعتباری در ایران امکان پرداخت صورت حساب در این نوع سایت ها غیر ممکن می باشد, شما می توانید از طریق مارمارا استار پلن های مورد علاقه خود را به صورت قانونی خرید نمایید.

گیفت کارت و لایسنس های کنسول بازی

پرداخت لایسنس بازی ها و تهیه گیفت کارت کنسول های معتبر جهان را می توانید در مارمارا استار انجام دهید. تمامی گیفت کارت ها به صورت دلار و لیر قابل خریداری می باشد و توسط گروه مارمارا استار به صورت قانونی دریافت و تحویل خریدار می شود.

اگر علاقه به خرید گیفت کارت دارید یا می خواهید از این کارت هدیه ها به عنوان هدیه استفاده نمایید می توانید با تهیه آن از مارمارا استار خرید خود را انجام دهید.

پرداخت لایسنس تمامی بازی های ایکس باکس و پلی استیشن قابل انجام می باشد و می توانید به سادگی بازی های خود را خریداری و استفاده نمایید.

پرداخت لایسنس نرم افزارها

اگر به دنبال استفاده از نرم افزار های لایسنس دار می باشید و نمی توانید محصولات اورجینال را خریداری نمایید می توانید از طریق مارمارا استار تمامی محصولات مورد نظر را خریداری کنید و از تمامی امکانات نرم افزار مورد علاقه خود استفاده نمایید.

لایسنس تمامی نرم افزار ها توسط تیم مارمارا استار قابل پرداخت می باشند و در صورت نبودن نرم افزار مورد نظر در سایت می توانید از طریق فرم تماس با ما درخواست خود را ارسال کنید تا پس از بررسی های لازم محصول مورد نظر برای شما خریداری شود.

انتخاب زبان - Language